
Дошка кухонна Hendi НАССР гнучка різнобарвна 38х30,5 см h0,1 см пластик (826300) з швидкою доставкою по Україні
202 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 826300
НАССР Дошка кухонна гнучка різнобарвна 38х30,5 см h0,1 см пластик Hendi
Дошка обробна Hendi належить до сегмента професійного інвентарю для ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування. Виготовлена кухонна дошка з безпечного харчового пластику та призначена для оброблення та нарізання різних типів продуктів. Для комфортнішого використання, під певний продукт можна вибрати відповідний колір пластикової обробної дошки: білий — молочні продукти, хліб червоний — сире м'ясо синій — риба зелена — овочі, фрукти коричневий — варене м'ясо, ковбаси жовтий — сирий птах фіолетовий — для алергіків
Матеріал професійної обробної дошки відповідає всім вимогам щодо норм санітарної та безпеки HACCP і CE.
Матеріал: поліетилен
Габаритні розміри (ДхШхВ), мм: 380х305х1
Ідеальні для кейтрингу та невеликих закладів громадського харчування
Еластичні, завдяки чому можна легко та зручно перекладати нарізані продукти
Невелика вага, дуже зручне зберігання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Довжина | 380 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Ручка | Немає |
| Товщина | 1 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 305 мм |
- Ціна: 202 ₴