
Форма для випікання Limited Edition Simfonia прямокутна 31,5х19,6 см h6,3 см кераміка (HJ1401) з швидкою доставкою по Україні
151 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: HJ1401
+380 (98) 236-17-45
KyivstarSimfonia Форма для випікання прямокутна 31,5х19,6 см h6,3 см кераміка Limited Edition
Форма для випікання прямокутна Limited Edition HJ901 серії Simfonia
Розмір: 31,5х19,6 см h6,3
Матеріал: кераміка
Колір — бледо-жовта
Форма Limited Edition HJ901 серії Simfonia виготовлена з кераміки та здатна витримувати низькі та високі температури, що дає змогу використовувати її як у духовці, мікрохвильовій печі, так і в морозильній камері. Форму Limited Edition HJ901 серії Simfonia можна мити в посудомийній машині.Вона витримує перепад температур до 180 °C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limited Edition |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття форми | Ні |
| Висота стінок | 63 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Кераміка |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 196 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення форми | для випікання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 151 ₴