
Таця для холодильних вітрин Hendi 30х19 см h1,7 см чорний полікарбонат (569108) з швидкою доставкою по Україні
503 ₴
- Немає в наявності
- Код: 569108
+380 (98) 236-17-45
KyivstarТаця для холодильних вітрин 30х19 см h1,7 см чорний полікарбонат Hendi
- Поднос Fast Food.
- Форма: прямокутна.
- Матеріал: високоміцний пластик.
- Розмір (ДхШ), мм: 300х190.
- Виробник: HENDI
ПІДНОС ДЛЯ ХОЛОДІЛЬНИХ ВІТРИН 300Х190 HENDI 569108
Таця Hendi виготовлена з меламіну. Дуже зручний у використанні. Таця Hendi 569108 можна мити в посудомийній машині. Ідеальний для ресторанів, кафе, столових і фаст-фуд підприємств.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 503 ₴