
Хлібниця Kamille 35х20 см h21 см (1107 K) з швидкою доставкою по Україні
1 336 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1107 K
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Як відомо «Хліб усьому голова» і важливо ставитися до нього з повагою завжди, зокрема, це стосується й місця його безпосереднього зберігання. Щоб продовжити термін хлібного життя, хтось використовує поліетиленові пакети, хтось — шухлядки шаф, які можна придбати навіть прихильники зберігати хліб у холодильнику або розвішувати його в пакетах дверними ручками. Але найнадійніший і перевірений спосіб зберігання хліба — це красива та якісна хлібниця Kamille, яка чудово впишеться у Ваш кухонний інтер'єр.
Розмір, см: 35*20*21
Колір: білий, чорний
Особливості:
прекрасно зберігає свіжість і смакові якості хлібобулочних виробів
сучасний естетичний дизайн
вирізняється високою міцністю й довговічністю
проста та зручна у використанні
не придатна для миття в посудомийній машині
Догляд:
перед початком використання необхідно видалити з виробу всі ярлики й елементи паковання, ретельно протерти виріб
не рекомендується використовувати абразивні мийні засоби та металеві щітки
Розмір, см: 35*20*21
Колір: білий, чорний
Особливості:
прекрасно зберігає свіжість і смакові якості хлібобулочних виробів
сучасний естетичний дизайн
вирізняється високою міцністю й довговічністю
проста та зручна у використанні
не придатна для миття в посудомийній машині
Догляд:
перед початком використання необхідно видалити з виробу всі ярлики й елементи паковання, ретельно протерти виріб
не рекомендується використовувати абразивні мийні засоби та металеві щітки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Країна виробник | Китай |
| Вентиляційні отвори | Ні |
| Висота | 21 см |
| Довжина | 35 см |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Дерево |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Накладна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 336 ₴