
Овочерізка Hendi 53х16,5 см h20,3 см пластик (222676) з швидкою доставкою по Україні
4 642 ₴
- Готово до відправки
- Код: 222676
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Овочерізка 53х16,5 см h20,3 см пластик Hendi
- Тертка для овочів
- Розмір (ДхШхВ), мм: 530х165х203
- Матеріал: неіржавка сталь/пластик
- Виробник: HEND
ТЕРКА ДЛЯ ОВОЩЕЙ MANDOLINA 222676
Мандоліна HENDI 222676 — ручна овочерізка з подвійним лезом. Основні леза використовуються для нарізування слайсами — рівними або хвилястими. Є насадки для нарізування тонкою соломкою й брусочками для картоплі-фри.
- Виготовлена з неіржавкої сталі та чорного АВС пластику
- V-подібне головне лезо, друге — хвилясте
- Два додаткові леза: жюльєн і для нарізання картоплі-фри: 6 і 9 мм
- Контейнер для безпечного зберігання лез
- Штовхач із поліпропілену з металевими стрижнями для фіксації овочів
- Зручний механізм регулювання товщини нарізання
- Дві складані нековзні ніжки
У комплекті 5 насадок.
Насадка для картоплі-фри: регулюється товщина від 1 мм до 9 мм.
Різальне лезо має V-подібну форму.
У комплекті овочетримач із металевими тримачами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Кількість тертьових/ріжучих поверхонь | 5 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Наявність контейнера (піддона) | Не передбачений |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Колір | Чорний |
| Наявність плодотримача | Є |
| Тип | Овочерізка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 203 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 530 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 642 ₴