
Форма для випікання пасхи Полімет 3 л d20 см h12,5 см литий алюміній (3061) з швидкою доставкою по Україні
240 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3061
+380 (98) 236-17-45
KyivstarФорма для випікання пасхи 3 л d20 см h12,5 см литий алюміній Полімет
Розмір d20 см h12,5 см
Об'єм 3000 мл
Товщина стінки: 5мм
Матеріал: литий алюміній
Форма для випікання хліба виготовлена з алюмінію. Легка в застосуванні та догляді.
Надійна та добротна продукція. Не боїться відкритого вогню, експлуатації в духовках і жаркових шафах. Якість продукції захищена гігієнічним висновком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Антипригарне покриття форми | Ні |
| Висота стінок | 125 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення форми | Для пасхи/паски |
| Загальний об`єм форми | 3000 мл |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Кругла |
| Товщина матеріалу | 5 мм |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴