
Овочерізка Hendi 5 насадок 33,5х13 см h7 см пластик (222614) з швидкою доставкою по Україні
2 412 ₴
- Готово до відправки
- Код: 222614
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Овочерізка 5 насадок 33,5х13 см h7 см пластик Hendi
Овочерізка Hendi призначена для використання в невеликих кафе, фаст-фудах і для домашнього користування. Овочерізка пристосована на зручній стійці з антиковзними ніжками, виготовлена з чорного ABS пластику, леза — з високоякісної неіржавкої сталі. До комплекту входить 5 лез-насадок із високоякісної неіржавкої сталі: V-подібне головне різальне вістря, ножі для картоплі-фри. Товщина скибочок від 1 мм до 9 мм Дві товщини брусочків: 6 мм і 9 мм Професійна тертка забезпечена безпечним тримачем із металевими штирками для утримування овочів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Кількість тертьових/ріжучих поверхонь | 5 |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність контейнера (піддона) | Не передбачений |
| Наявність плодотримача | Є |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Овочерізка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 412 ₴