
Кошик FoREST овальний коричневий 25х15 см h8 см (521408) з швидкою доставкою по Україні
171 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 521408
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик овальний коричневий 25х15 см h8 см FoREST
Розмір 25 см *15 см см h8 см
Сьогодні FoREST — це доступний посуд високої якості, що поєднує в собі модні сучасні тенденції в дизайні та формах, актуальні та інноваційні технології, матеріали та покриття. А широкий асортимент, зручна комплектація та гарне паковання товару дають змогу тішити не тільки себе якісним посудом за доступними цінами, а й робити чудові подарунки своїм близьким! Багато торговельних марок роблять життя зручним, FoREST робить зручне життя доступним!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forest |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кришки | Без кришки |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 8 мм |
| Довжина: | 25 мм |
| Тип | Кошик |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 171 ₴