
Кошик FoREST прямокутний світло-коричневий 53х31,5 см h9 см (522007) з швидкою доставкою по Україні
737 ₴
- Готово до відправки
- Код: 522007
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик прямокутний світло-коричневий 53х31,5 см h9 см FoREST
Розмір 53 см *31,5 м см h9 см
Сьогодні FoREST — це доступний посуд високої якості, що поєднує в собі модні сучасні тенденції в дизайні та формах, актуальні та інноваційні технології, матеріали та покриття. А широкий асортимент, зручна комплектація та гарне паковання товару дають змогу тішити не тільки себе якісним посудом за доступними цінами, а й робити чудові подарунки своїм близьким! Багато торгових марок роблять життя зручним, FoREST робить зручне життя доступним!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forest |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кришки | Без кришки |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9 мм |
| Довжина: | 53 мм |
| Тип | Кошик |
| Ширина | 31 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 737 ₴