Кошик прямокутно-коричневий 53х32,5 см h5 см FoREST
Розмір 53 см * 32 см см h5 см
Сьогодні FoREST — це доступний посуд високої якості, що поєднує в собі модні сучасні тенденції в дизайні та формах, актуальні та інноваційні технології, матеріали та покриття. А широкий асортимент, зручна комплектація та гарне паковання товару дають змогу тішити не тільки себе якісним посудом за доступними цінами, а й робити чудові подарунки своїм близьким! Багато торгових марок роблять життя зручним, FoREST робить зручне життя доступним!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forest |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кришки | Без кришки |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 мм |
| Довжина: | 53 мм |
| Ширина | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 601 ₴
