
Форма для випікання Limited Edition Fantasia прямокутна 38,5х24 см h6 см кераміка (HJ901) з швидкою доставкою по Україні
258 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: HJ901
+380 (98) 236-17-45
KyivstarFantasia Форма для випікання прямокутна 38,5х24 см h6 см кераміка Limited Edition
Форма для випікання прямокутна Limited Edition HJ901 серіє Fantasia
Розмір: 38,5х24 см h6 см
Матеріал: кераміка
Колір фіолетово-рожевий
Форма Limited Edition HJ901 сереї Fantasia виготовлена з кераміки та здатна витримувати низькі та високі температури, що дає змогу використовувати її як у духовці, мікрохвильовій печі, так і в морозильній камері. Форму Limited Edition HJ901 сереї Fantasia можна мити в посудомийній машині.Вона витримує перепад температур до 180 °C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limited Edition |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття форми | Ні |
| Висота стінок | 60 мм |
| Довжина | 385 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Кераміка |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення форми | для випікання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258 ₴