
Таця Empire прямокутна 45х35 см h2 см пластик (1318 EM) з швидкою доставкою по Україні
217 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 1318 EM
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Таця прямокутна 45х35 см h2 см пластик Empire
Пластикова прямокутна таця використовується для сервісу в закладах фаст-фуд, а також у будинку.
Характеристика товара:
- Матеріал: пластик.
- Форма: прямокутний.
- Розмір: 450х350х20 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 217 ₴