
Дошка кухонна Maestro 27,5х17 см h0,8 см пластик (1652-28 MR) з швидкою доставкою по Україні
123 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1652-28 MR
+380 (98) 236-17-45
KyivstarДошка кухонна 25х15 см h0,9 см пластик Maestro
Обробна дошка MR1652-25 чорного кольору
Розмір: 25*15*0.9 см,
Можливість використання в посудомийній машині Можливість використовувати обидві сторони
Не ковзає поверхнею стола
Не притуплює ножі
Зручна ручка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 250 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Ручка | Є |
| Товщина | 9 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123 ₴