
Таця APS овальна 25,5х19,5 см неіржавка сталь (30126 APS) з швидкою доставкою по Україні
263 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 30126 APS
+380 (98) 236-17-45
KyivstarТаця овальна 25,5х19,5 см неіржавка сталь APS
Розмір: 25,5*19,5 см.
Висота: 2 см.
Матеріал: сталь.
Країна виробник: Німеччина.
APS пропонує широкий вибір усіх необхідних товарів кухонного інвентарю для професійного сервірування ресторанів, барів і готелів за доступними цінами, виготовленими в найкращих традиціях німецької якості та сучасного дизайну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручки | Немає |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сталевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263 ₴