
Лоток для столових приборів Hendi на 6 відділень 1/1 53х32,5 см h10,5 см (552353) з швидкою доставкою по Україні
894 ₴
- В наявності
- Код: 552353
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лоток для столового приладдя на 6 відділень 1/1 53х32,5 см h10,5 см Hendi
Цей контейнер виготовлений із харчового пластику, на 6 секції, типорозміру GN1/1, завглибшки 105 мм.
Сірий колір.
Габарит: 530х325х100 мм
Матеріал: пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Основне призначення | Для столових приладів |
| Тип | Лоток |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 325 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 894 ₴