
Форма для випікання Pyrex прямокутна 26х10 см сталь з антипригарним покриттям (MBCBL26) з швидкою доставкою по Україні
162 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: MBCBL26
+380 (98) 236-17-45
KyivstarФорма для випікання прямокутна. Форма підходить для використання в духовці за температури не більш ніж 230 °C. Не використовуйте металеве або гострі кухонне приладдя, абразивні очисні засоби або грубі щітки, щоб уникнути появи подряпин.
- Товщина стінки — 0,4 мм
- Вуглецева сталь з антипригарним покриттям Силікон-Поліефір
- Товщина стінки — 0,4 мм
- Вуглецева сталь з антипригарним покриттям Силікон-Поліефір
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyrex |
| Країна виробник | Франція |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Довжина | 260 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Товщина матеріалу | 4 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення форми | для випікання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162 ₴