
Блюдо сланцеве Hendi прямокутне 2 штуки 30х10 см h0,5 см (424698) з швидкою доставкою по Україні
179 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 424698
Блюдо сланцеве прямокутне 2 штуки 30х10 см h0,5 см Hendi
Блюдо сервірувальне Hendi виготовлене з натурального сланцю. Сланцева страва Hendi має нерівну поверхню та грубі краї, виготовлене майстрами вручну. Сланцовий посуд Hendi характеризується оригінальним виглядом, легко миється, ударостійкий і гігієнічний, адже сланець — це камінь, який стійкий до розмноження на ньому грибкових бактерій. Дошка сервірувальна зі сланцю Hendi зроблена в класичному чорному кольорі, який надає їй вишуканості й елегантності. Блюдо для викладання Hendi буде вишуканим доповненням будь-якого столу. Сервірувальна страва ідеально підійде для професійного сервірування столів ресторанів, кафе, барів. Сланцева страва Hendi потребує правильного догляду: мити вручну та в періодичному мастилі олією поверхні прямокутної тарілки Hendi.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Матеріал | Сланець |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Форма | Прямокутна |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 179 ₴