
Контейнер для зберігання Araven з кришкою 1/9 17,6х10,8 см h6,5 см поліпропілен (03020 Ar) з швидкою доставкою по Україні
255 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 03020 Ar
Контейнер для зберігання з кришкою 1/9 17,6х10,8 см h6,5 см поліпропілен Araven
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Araven |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 176 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Застосування | Універсальне |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 108 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | прозоре |
- Ціна: 255 ₴