
Ємність для запікання Simax квадратний 5,2 л 36,8х32 см h7,5 см жароміцне скло (7246 Simax) з швидкою доставкою по Україні
554 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7246 Simax
Simax є одним із провідних європейських виробників посуду з жароміцного скла. Посуд Simax виготовлена з термостійкого боросилікатного скла, яке чудово підходить для будь-якого способу приготування їжі: смаження, варіння, випічки та будь-якої іншої температурної обробки. Вона підходить для будь-якого типу НВЧ печей (мікроволінових або конвекційних), електричних духовок, а також більшість найменувань посуду Simax можна використовувати для приготування на електричних конфорках.
Кухонний посуд Simax поєднує в собі елегантний дизайн і прозорість, з чудовою стійкістю до високих температур і хімічних речовин. Також не варто забувати, що посуд Simax виготовлений з екологічно чистого матеріалу, без шкідливих домішок. А це означає, що Ви завжди готуватимете виключно корисні страви для Ваших рідних і близьких
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simax |
| Висота стінок | 75 мм |
| Довжина | 368 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Призначення форми | Для пирога, Для хліба, Для бісквіта, Для м'яса, Для лазаньї, Для птиці, Для риби |
| Загальний об`єм форми | 5200 мл |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Квадратна |
| Ширина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | прозоре |
- Ціна: 554 ₴