
Форма для випікання Полімет хліба 21х11 см h11,5 см литий алюміній (3050 цегла No7) з швидкою доставкою по Україні
175 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3050 кирпич №7
+380 (98) 236-17-45
KyivstarФорма для випікання хліба 21х11 см h11 см литий алюміній Полімет
Розмір 21*11 см h11 см
Товщина стінки: 3-4 мм
Матеріал: литий алюміній
Форма для випікання хліба виготовлена з алюмінію. Легка в застосуванні та догляді.
Надійна та добротна продукція. Не боїться відкритого вогню, експлуатації в духовках і жаркових шафах. Якість продукції захищена гігієнічним висновком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Антипригарне покриття форми | Ні |
| Висота стінок | 110 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення форми | Для хліба |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴