
Контейнер для зберігання Al-Plastic BigBox з коліщатками 50 л 61х40 см h32,5 см поліпропілен (No2 363) з швидкою доставкою по
762 ₴
- В наявності
- Код: №2 363
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
BigBox Контейнер для зберігання з коліщатками 50 л 61х40 см h32,5 см поліпропілен Al-Plastic
Матеріал поліпропілен
Розмір 61х40см h32,5 см
Об'єм 50 л
Компанія «Ал-Пластик» ось уже багато років є й успішно розвивається на українському ринку пластикових виробів. За цей час вона стала одним із лідерів у своїй сфері, виробляючи та реалізуючи високоякісні ємності з пластику за доступними цінами. В її асортименті ви знайдете різні контейнери, клямки, баки, інший посуд та інші подібні товари від виробника. Продукція призначена як для приватних осіб, так і для лабораторій, підприємств харчової промисловості, ресторанів тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ал-Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 325 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 50 л |
| Застосування | Універсальне |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Лоток |
| Колір | прозоре |
Інформація для замовлення
- Ціна: 762 ₴