
Таця Kamille прямокутна 26х19 см h4 см неіржавка (4321 K) з швидкою доставкою по Україні
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4321 K
+380 (98) 236-17-45
KyivstarТаця прямокутна 26х19 см h4 см неіржавка Kamille
Зручний розмір і приємний дизайн роблять тацю Kamille незамінним аксесуаром для сімейних сніданків і дружніх вечірок.
Матеріал: нержавіюча сталь
Розміри, см: 26*19*4см
Особливості:
має поліровану поверхню, яка має захисні властивості та легко чиститься
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴