
Дошка кухонна Empire гнучка 38х30 см пластик (2513 EM) з швидкою доставкою по Україні
37 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2513 EM
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дошка кухонна гнучка 38х30 см h0,5 см пластик
Така дошка стане в пригоді не тільки на кухні, адже вона має безліч переваг, а й ремісникам, і рукоділлям, і дитячій творчості! Використовуйте гнучку пластикову дошку як дошку для пластиліну. Або як підставку під тарілки під час приймання їжі або для захисту столу в той час, коли Ваші діти малюють! Або ще краще — спробуйте використовувати дошку обробну пластикову під час бісероплетення — Вам буде зручно працювати з бісером і збирати його назад у банку під час закінчення робіт — просто зігніть дошку, зробивши лійку, і пересипте з неї бісер у баночку!
Характеристика:
- Матеріал: пластик харчовий, флекс
Розмір:
- довжина — 38 см
- ширина — 30 см
- товщина — 0,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 380 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Ручка | Немає |
| Товщина | 5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 ₴