
Контейнер для зберігання Al-Plastic Elit 4 л 31х20,5 см h10,9 см поліпропілен (No4 326/No12) з швидкою доставкою по Україні
106 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: №4 326/№12
Elit Контейнер для зберігання 4 л 31х20,5 см h10,9 см поліпропілен Al-Plastic
Матеріал поліпропілен
Розмір 31х20,5 см h10,9 см
Об'єм 4 л
Компанія «Ал-Пластик» ось уже багато років є й успішно розвивається на українському ринку пластикових виробів. За цей час вона стала одним із лідерів у своїй сфері, виробляючи та реалізуючи високоякісні ємності з пластику за доступними цінами. В її асортименті ви знайдете різні контейнери, клямки, баки, інший посуд та інші подібні товари від виробника. Продукція призначена як для приватних осіб, так і для лабораторій, підприємств харчової промисловості, ресторанів тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ал-Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 109 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Застосування | Універсальне |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 4000 л |
| Тип | Лоток |
| Колір | прозоре |
- Ціна: 106 ₴