Характеристики:
-
Матеріали, що використовуються при виготовленні
-
Дерево
-
Сталь
-
Розмір: 1500х580х935 мм.
-
Варіанти довжини:
1200 мм/1500 мм/1800 мм/2000 мм/2500 мм/3000 мм -
Гарантія: 2 года
-
Виробництво: Україна
-
Виробник: ТОВ «ДФСО»
Виробник залишає за собою право вносити конструктивні та схемні зміни, що не погіршують характеристики загалом. Зовнішній вигляд товару, включаючи колір, можуть трохи відрізнятися від представлених на фотографії.
Купити лавки недорого, вибравши з величезної різноманітності, можна в нашій компанії.
Ми випускаємо сталеві вуличні меблі різного дизайну, розмірів, кольорів. Клієнт може вибрати колір та розмір лави, її модель у каталозі.
Сучасна лава Баварія з опорами зі сталі чудово впишеться в міські простори в стилі «Hi-tech». Її невеликі розміри ідеально підійдуть для великих майданчиків перед фонтанами, маленьких скверів, нешироких вулиць.
Сталеві опори цих меблів роблять її особливо міцною.
ЩО БИ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 068 966 03 89 Київстар
+38 093 011 77 10 Life
+38 095 674 76 11 Vodafone (Viber)

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота з урахуванням спинки | 935 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Матеріал виготовлення | Метал, Дерево, Сталь |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лавка зі спинкою |
- Ціна: 15 304 ₴




