Характеристики:
-
Матеріали, що використовуються при виготовленні
-
Дерево
-
Сталь
-
Розмір: 1200х650х450 мм.
-
Варіанти довжини:
1200 мм/1500 мм/1800 мм/2000 мм/2500 мм/3000 мм -
Гарантія: 2 года
-
Виробництво: Україна
-
Виробник: ТОВ «ДФСО»
Виробник залишає за собою право вносити конструктивні та схемні зміни, що не погіршують характеристики загалом. Зовнішній вигляд товару, включаючи колір, можуть трохи відрізнятися від представлених на фотографії.
Опори: Cталь. Покриті порошковою полімерною фарбою. Можливість вибору кольору за каталогом RAL. Стандартний колір (за замовчуванням) – чорний.
Сидіння і спинка: Дерево покрито два шари лаку з проміжним шліфуванням. Можливість вибору кольору з палітри.
ЩО БИ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ КОНСУЛЬТАЦІЮ АБО ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ПО ТЕЛЕФОНУ:
+38 068 966 03 89 Київстар
+38 093 011 77 10 Life
+38 095 674 76 11 Vodafone (Viber)

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння | 400 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | Метал, Дерево, Сталь |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лавка без спинки |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 19 959 ₴




