З цим набором LEGO® Indiana Jones Втеча з втраченої спадщини (77013) діти зможуть відчути все захоплення від фільму «У пошуках втраченого шоу». Прекрасний подарунок для дітей віком від 8 років, цей набір містить храм із двома сонеллю, таємний прохід, мумією та змійкою, що проникають крізь стіну та лежать на землі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 77013 |
| Вага | 0.91 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Висота | 29 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 10 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 600 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Indiana Jones |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 27 мм |
| Штрихкод | 5702017190464 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 126 804 ₴









