Конструктор LEGO® DUPLO® Town Будівельний майданчик (10990) містить багато цікавого для шанувальників будівельних машин і пропонує цікаву сюжетну гру для самовираження. Малюки віком від 2 років вчаться працювати в команді, адже троє робочих будівельних майданчиків мають керувати трьома транспортними засобами. Бульдозер привезе валун, кран підіймає його та переносить у обривання, де він потрапляє в бетонозмішувач. Далі робочі майданчики чекають смачна піца, як винагороду за гарну роботу. Будівельна іграшка подарує години творчих розваг, адже має безліч деталей для ручок малюків. Підіймальний кран обертається, а його захопний ківш відкривається й закривається. Барабан яскравого бетонозмішувача крутиться. Його сирена має три різні звуки та сигнальні вогні. За допомогою іграшок LEGO DUPLO Town дозвольте дітям дошкільного віку відтворити в грі навколишній світ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Індонезія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10990 |
| Батарейки входять до комплекту | Да |
| Вага | 1.39 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 9 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 38 мм |
| Звуки/мелодії | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 61 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Світлові ефекти | Да |
| Серія | DUPLO |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AG3/LR41 |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 48 мм |
| Штрихкод | 5702017416267 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 896 712 ₴






