Вишукана й оригінальна, справжня перлина в колекції Ugears, Механічний ящик із секретом стане вашим улюбленим місцем для зберігання прикрас, записок і приємних дрібниць.
Кришка ящика та його боковинки з витонченою різзю просто запрошують заглянути всередину механізму та розгадати таємницю, яка ховається за обертовими шестернями. Але отримає її скарби тільки той, хто відкриє всі секрети ящика.
Механічний ящик відкривається спеціальним ключем, який вбудований у механізм кришки. Щоб отримати ключ і запустити механізм, його необхідно розблокувати. Спочатку ключ потрібно повернути проти годинникової стрілки. Механізм розблокований, але ключ усе ще щільно сидить у своєму пазу. Поверніть його за годинниковою стрілкою — voila! — ключ у вас у руках. Ажурна різь дає змогу спостерігати за обертанням шестерень і рухом деталей у бічних частинах ящика. Коли всі таємниці розгадані, і ви відкрили ящик, всередині ви знайдете два відділення для ювелірних виробів, записок та інших дрібниць.
Модель повністю укомплектована всім необхідним для збирання. Відкривши коробку, ви відчуєте приємний запах дерева. Модель виготовлена з якісної фанерної дошки, яка перевірена європейськими лабораторіями та застосовується також у виробництві дитячих меблів.
Всередині паковання ви знайдете фанерні дошки, з яких потрібно видавити готові деталі та трансформувати їх у готову модель. Для складання механічного ящика вам не знадобляться ні клей, ні спеціальні інструменти. Складається модель без зубочисток за покроковою ілюстрованою інструкцією з поясненнями 11 мовами.
Розмір моделі: 14.2*14.2*9.1 см
Кількість деталей: 190
Розрахунковий час збирання: 4-5 години
Рівень складності: Середній
Кришка ящика та його боковинки з витонченою різзю просто запрошують заглянути всередину механізму та розгадати таємницю, яка ховається за обертовими шестернями. Але отримає її скарби тільки той, хто відкриє всі секрети ящика.
Механічний ящик відкривається спеціальним ключем, який вбудований у механізм кришки. Щоб отримати ключ і запустити механізм, його необхідно розблокувати. Спочатку ключ потрібно повернути проти годинникової стрілки. Механізм розблокований, але ключ усе ще щільно сидить у своєму пазу. Поверніть його за годинниковою стрілкою — voila! — ключ у вас у руках. Ажурна різь дає змогу спостерігати за обертанням шестерень і рухом деталей у бічних частинах ящика. Коли всі таємниці розгадані, і ви відкрили ящик, всередині ви знайдете два відділення для ювелірних виробів, записок та інших дрібниць.
Модель повністю укомплектована всім необхідним для збирання. Відкривши коробку, ви відчуєте приємний запах дерева. Модель виготовлена з якісної фанерної дошки, яка перевірена європейськими лабораторіями та застосовується також у виробництві дитячих меблів.
Всередині паковання ви знайдете фанерні дошки, з яких потрібно видавити готові деталі та трансформувати їх у готову модель. Для складання механічного ящика вам не знадобляться ні клей, ні спеціальні інструменти. Складається модель без зубочисток за покроковою ілюстрованою інструкцією з поясненнями 11 мовами.
Розмір моделі: 14.2*14.2*9.1 см
Кількість деталей: 190
Розрахунковий час збирання: 4-5 години
Рівень складності: Середній
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrainian Gears |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 70031 |
| Вага | 0.87 |
| Вік | 13+ |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Вікова група | 13+ |
| Висота | 17 мм |
| Довжина: | 4 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Країна реєстрації ТМ | Україна |
| Тип | Товар |
| Тип конструктора | 3D-конструктори |
| Ширина | 37 мм |
| Штрихкод | 4820184120594 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320 ₴







