Конструктор LEGO Harry Potter Замок Гоґвортс. Зварювання для чарівної сюжетної гри.
Набір містить: мініфігурку Чо Чанг, мініфігурку аргусу Філча; мініфігурку Гаррі Поттера; п'ять фігурок сов; аксесуари.
Зробіть творчий процес ще цікавішим завдяки програмі LEGO Builder.
Висота набору: 36 см.
Рекомендовано для дітей від 8 років.
Набір містить: мініфігурку Чо Чанг, мініфігурку аргусу Філча; мініфігурку Гаррі Поттера; п'ять фігурок сов; аксесуари.
Зробіть творчий процес ще цікавішим завдяки програмі LEGO Builder.
Висота набору: 36 см.
Рекомендовано для дітей від 8 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 76430 |
| Вага | 0.56 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 11 |
| Висота | 26 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 6 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 364 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Harry Potter |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 5702017583129 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 414 848 ₴









