Ця фігурка Людини-Павука згинається, скручується і повертається, як справжній супергерой, що крутить павутиною! Ви можете брати участь у улюблених пригодах Людини-Павука, виконувати власні захопливі місії, а потім, коли з пригодами на день порвали, поставити фігурку в круту позу, щоб усі захоплювалися!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 76226 |
| Вага | 0.31 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 26 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 258 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Просторове мислення | 1 |
| Серія | Super Heroes |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 19 мм |
| Штрихкод | 5702017154664 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 264 138 ₴








