З ігровим набором тюнінг-ательє LEGO® City (60389) настроювання автомобілів перетворюється на гру, що містить майстерню з безліччю цікавих можливостей і два іграшкових авто, які можна налаштувати. Діти можуть вибирати з низки двигунів і модульних передніх і задніх секцій із різними фарами, бамперами та спойлерами, щоб створювати власні конструкції. Набір містить дві мініфігурки механіків і двоє водіїв із веселими аксесуарами. Цей набір для дітей від 6 років містить легкий для розуміння друкований посібник із малюнками та застосунок LEGO Builder — цифровий помічник у будівництві, який має функцію інтуїтивного масштабування й обертання, що дає змогу дітям, складаючи моделі, візуалізувати їх з усіх боків. З наборами конструкторів із серії «Дивний транспорт» LEGO City діти можуть вивчити машини поблизу. Реалістичні моделі та цікаві персонажі надихають на відкриту творчу гру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60389 |
| Вага | 0.8 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 28 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 507 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Серія | City |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 48 мм |
| Штрихкод | 5702017416441 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 126 489 ₴









