Пазл форми та кольору — ідеальний спосіб допомогти дітям розвинути дрібну моторику, сенсорні навички, навчитися розрізняти кольори. Акрилові форми з основами виготовлені в 4 яскравих кольорах і чудово підходять для індивідуальної або групової гри за столом.
Деталі набору у формі трикутників, кіл, квадратів і знаків плюс вкладаються у відповідні їм плитки чотирьох різних кольорів. Діти можуть практикуватися в сортуванні, складанні, встановленні послідовності з яскравими та приємними на дотик деталями пазла. У комплекті 16 форм і 16 основ для гри, лише 32 шт.
Деталі набору виготовлені в 4 яскравих кольорах: червоний, синій, жовтий і зелений.
Чотири форми: знак плюс, трикутник, коло та квадрат.
Чотири квадратні основи з виїмками для форм.
Основи: 7 х 7 х 1,3 см.
Деталі набору у формі трикутників, кіл, квадратів і знаків плюс вкладаються у відповідні їм плитки чотирьох різних кольорів. Діти можуть практикуватися в сортуванні, складанні, встановленні послідовності з яскравими та приємними на дотик деталями пазла. У комплекті 16 форм і 16 основ для гри, лише 32 шт.
Деталі набору виготовлені в 4 яскравих кольорах: червоний, синій, жовтий і зелений.
Чотири форми: знак плюс, трикутник, коло та квадрат.
Чотири квадратні основи з виїмками для форм.
Основи: 7 х 7 х 1,3 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Z1520 |
| Вага | 1.81 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503006900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Кількість предметів у наборі | 32 |
| Логічне мислення | 1 |
| Математичні навички | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Монтессорі, Нікіті |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Відчуття | 1 |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Сортери |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Просторове мислення | 1 |
| Розмір деталей, см | 7 х 7 х 1,3 |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Серія | Social Emotional Toys |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Сенсорика |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 191257015203 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 832 698 ₴







