З цим набором діти можуть створювати картинки на планшеті за допомогою магнітної ручки: геометричні фігури, тварин, літери, транспортні засоби та багато іншого. Магнітний наконечник спеціальної ручки притягує металеву кульку до невеликих отворів на поверхні планшета з характерним клацанням.
Попросіть дітей скопіювати картинки з карток у наборі або створити власні малюнки. Щоб очистити поле планшета для нового малюнка, необхідно продавити кульки назад.
Попросіть дітей скопіювати картинки з карток у наборі або створити власні малюнки. Щоб очистити поле планшета для нового малюнка, необхідно продавити кульки назад.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 4 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Довжина | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G99970 |
| Вага | 0.95 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503006900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 10 |
| Кількість предметів у наборі | 21 |
| Матеріал | пластик, метал |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Настільні ігри |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Manipulatives |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | чорний, червоний |
| Штрихкод | 716243999703 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 264 114 ₴









