Порожнисті блоки з дерева відкритої конструкції. Всього в наборі 16 різних предметів. Зроблені з березової фанери, без застосування гвинтів. Краї заокруглені, поверхня блоків всередині та зовні гладко відшліфована. Призначені тільки для внутрішнього використання.
Розмір найбільшого блока: 28 х 14 х 7 см, найменшого: 14 х 7 х 3 см.
Набір можна поєднувати з іншими дерев'яними будівельними блоками Guidecraft.
Розвиток: просторове мислення, математичні навички, вміння знаходити рішення, співпрацювати.
Розмір найбільшого блока: 28 х 14 х 7 см, найменшого: 14 х 7 х 3 см.
Набір можна поєднувати з іншими дерев'яними будівельними блоками Guidecraft.
Розвиток: просторове мислення, математичні навички, вміння знаходити рішення, співпрацювати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G97079 |
| Вага | 7.25 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість предметів у наборі | 16 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Монтессорі, Нікіті, Реджіо |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Кубики |
| Просторове мислення | 1 |
| Розмір деталей, см | найбільша: 28 х 14 х 7, найменша 14 х 7 х 3 |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Серія | Block Play |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 716243970795 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 048 773 ₴


