Створюйте необмежену кількість транспортних засобів за допомогою IO Blocks. Конструктор містить крила, кабіни, бампери, носові частини, колеса для створення неймовірних моделей транспортних засобів. А також дві фігурки чоловічків для керування всіма створеними машинами. Усі деталі матові, з м'якого пластику, легко та надійно з'єднуються, і регулюються. Елементи мають 12 різновидів форм. У Google Play і Apple App Store є застосунок з інструкцією з безліччю варіантів для захопливої гри. Конструктор розвиває дрібну моторику, фантазію та просторове мислення. Розмір деталей: 3,5х3,5 см. Сумісний з іншими наборами серії IO Blocks. Вік: від 3 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G9606 |
| Вага | 1.1 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 11 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 30 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 96 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі, Нікіті |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Просторове мислення | 1 |
| Серія | IO Blocks |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 45 мм |
| Штрихкод | 716243096068 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 832 698 ₴









