Магнітний конструктор із легкою системою з'єднання елементів. Натуральні природні кольори деталей спонукають дітей створювати конструкції з використанням звичних форм. Підходить для STEM-навчання, розвиває інженерні навички.
Діти можуть створювати необмежені тривимірні форми, представляючи базову конструкцію об'єкта, а потім будувати його каркасну модель із магнітних рамок геометричних форм. Деталі конструктора поєднуються з усіма наборами серії PowerClix.
Легко організувати творчий простір і зберігати деталі PowerClix завдяки металевій пластині, вбудованій у паковання. Металеву пластину також можна використовувати як основу для конструкції.
Набір містить посібник із творчості для натхнення.
Вісім унікальних форм деталей створюють необмежені можливості для будівництва.
Магніти елементів ніколи не відштовхуються, тому створювати 2D- або 3D-моделі легко.
Матеріал: прозорий АБС-пластик із неодимовими магнітами.
Коробка має металеву пластину для зручного зберігання або основи для збирання.
Розвиток: дрібна моторика та просторове мислення.
Діти можуть створювати необмежені тривимірні форми, представляючи базову конструкцію об'єкта, а потім будувати його каркасну модель із магнітних рамок геометричних форм. Деталі конструктора поєднуються з усіма наборами серії PowerClix.
Легко організувати творчий простір і зберігати деталі PowerClix завдяки металевій пластині, вбудованій у паковання. Металеву пластину також можна використовувати як основу для конструкції.
Набір містить посібник із творчості для натхнення.
Вісім унікальних форм деталей створюють необмежені можливості для будівництва.
Магніти елементів ніколи не відштовхуються, тому створювати 2D- або 3D-моделі легко.
Матеріал: прозорий АБС-пластик із неодимовими магнітами.
Коробка має металеву пластину для зручного зберігання або основи для збирання.
Розвиток: дрібна моторика та просторове мислення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G9204 |
| Вага | 2.3 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 4+ |
| Вік дітей до, років | 6 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 34 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 8 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Кількість предметів у наборі | 74 |
| Матеріал | пластик, метал |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | STEM, Реджіо |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Просторове мислення | 1 |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Серія | PowerClix |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 46 мм |
| Штрихкод | 716243092046 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133 187 197 ₴









