Магнітна іграшка-конструктор. У наборі блоки з вбудованими магнітами, які легко складати та обертати. Елементи двох розмірів зручно поєднувати за кольором і фактурою. Деталі в чотирьох кольорах виготовлені з м'якого пластику для зручного захоплення.
Магнітний конструктор заохочує конструювання, динамічну гру, дає уявлення про магнетизм, поєднання кольорів. Набір підходить для STEM-навчання малюків від 18 місяців. Може використовуватися разом з оригінальними конструкторами Grippies Builders.
Магнітний конструктор заохочує конструювання, динамічну гру, дає уявлення про магнетизм, поєднання кольорів. Набір підходить для STEM-навчання малюків від 18 місяців. Може використовуватися разом з оригінальними конструкторами Grippies Builders.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G8318 |
| Вага | 1.8 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Уяву | 1 |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 20 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 24 |
| Матеріал | пластик, метал |
| Матеріал паковання | Пластик |
| Методики навчання | STEM |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Да |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Просторове мислення | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Серія | Grippies |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Паковання | Ведро |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 36 мм |
| Штрихкод | 716243083181 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 674 250 ₴






