Конструктор для малюків розвиває сенсорні навички, дає уявлення про магніти, інженери та геометрії. Унікальна конструкція магнітних стрижнів і кульок забезпечує надійне зчеплення деталей і стійкість дитячих творінь.
Оригінальний за дизайном і принципом роботи конструктор гарантує веселий, безпечний і пізнавальний досвід для малюків. У комплекті 30 елементів яскравих кольорів із чотирма типами м'яких матових текстур. Стрижні з АБС-пластику містять магніти, металеві кульки покриті м'яким пластиком без швів.
Магнітний конструктор підходить для STEM-навчання малюків від 18 місяців. Набір має нагороди та знаки відмінності чотирьох спеціалізованих виставок.
Оригінальний за дизайном і принципом роботи конструктор гарантує веселий, безпечний і пізнавальний досвід для малюків. У комплекті 30 елементів яскравих кольорів із чотирма типами м'яких матових текстур. Стрижні з АБС-пластику містять магніти, металеві кульки покриті м'яким пластиком без швів.
Магнітний конструктор підходить для STEM-навчання малюків від 18 місяців. Набір має нагороди та знаки відмінності чотирьох спеціалізованих виставок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G8312 |
| Вага | 1.6 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Уяву | 1 |
| Висота | 21 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 21 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 30 |
| Матеріал | пластик, метал |
| Матеріал паковання | Пластик |
| Методики навчання | STEM |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Да |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Серія | Grippies |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Паковання | Ведро |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 35 мм |
| Штрихкод | 716243083129 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 273 ₴









