Набір пластикових накладок на дерев'яні блоки G7600 серії Block Mates для створення тематичних фігурок: фермерські тварини.
Дерев'яні блоки не входять до комплекту. До набору входять деталі для створення п'яти сільськогосподарських тварин: свиня, кінь, корова, коза та вівця.
Спеціальна система забезпечує щільне прилягання елементів.
Розвиток: дрібна моторика та навички підбору кольорів.
Дерев'яні блоки не входять до комплекту. До набору входять деталі для створення п'яти сільськогосподарських тварин: свиня, кінь, корова, коза та вівця.
Спеціальна система забезпечує щільне прилягання елементів.
Розвиток: дрібна моторика та навички підбору кольорів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 20 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 11 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Довжина | 31 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G7601 |
| Вага | 0.98 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість складових елементів (шт.) | 5 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | STEM |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Ігрові набори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Серія | Block Mates |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 716243076015 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 855 533 ₴




