Великий самоскид наочно демонструє дітям принцип роботи простого механізму. Цей великий дерев'яний самоскид використовує важелі для переміщення платформи для завантаження та вивантаження блоків із кузова. Машина підходить для використання із серією Unit Blocks, занять за методикою STEM, заохочує конструювання, командну роботу, соціальну взаємодію та самовираження.
Великий іграшковий самоскид із дерева (бука) з пластиковими деталями дає уявлення дітям про прості механізми: важелі.
Рухливий кузов для навантаження та розвантаження.
Іграшка призначена для використання з будівельними дерев'яними блоками із серії Unit Blocks.
Розвиває: просторове мислення, соціальну взаємодію, дає поняття про інженерію та роботу простих механізмів.
Розміри: 37 x 14 x 22 см.
Великий іграшковий самоскид із дерева (бука) з пластиковими деталями дає уявлення дітям про прості механізми: важелі.
Рухливий кузов для навантаження та розвантаження.
Іграшка призначена для використання з будівельними дерев'яними блоками із серії Unit Blocks.
Розвиває: просторове мислення, соціальну взаємодію, дає поняття про інженерію та роботу простих механізмів.
Розміри: 37 x 14 x 22 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Висота | 26 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G7531 |
| Вага | 5.8 |
| Вага (кг) | 5,5 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503009900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Координація рухів | 1 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | дерево, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | STEM |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Серія | Block Science |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 716243075315 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 108 844 453 ₴



