Ця яскрава кольорова шнурівка дає можливість нанизати 8 різних видів фруктів. У комплекті два довгі шнурки з дерев'яними кілочками у формі гусениці та стопорами з намистин. 10 карток із прикладами шнурівок допоможуть вчителям і дітям у творчому занятті.
Гра розвиває навички дрібної моторики, сортування, підходить для індивідуальних занять і в невеликих групах.
З цим набором діти проводять гусеницю через фрукти та створюють оригінальні гірлянди.
10 карток із шаблонами для настромлення допомагають освоїти рахунок, сортування, поєднання кольорів.
Набір містить 16 фруктів і 2 довгі шнурки з дерев'яною гусеницею на одному кінці та стопором із намистини на іншому.
Фрукти та гусениці виготовлені з каучукового дерева для довговічності. Шнурки виготовлені з міцного поліестеру.
Шнурівка «Фрукти» розвиває дрібну моторику, координацію рук і очей, навички підрахунку, сортування, розпізнавання кольорів і форм.
Гра розвиває навички дрібної моторики, сортування, підходить для індивідуальних занять і в невеликих групах.
З цим набором діти проводять гусеницю через фрукти та створюють оригінальні гірлянди.
10 карток із шаблонами для настромлення допомагають освоїти рахунок, сортування, поєднання кольорів.
Набір містить 16 фруктів і 2 довгі шнурки з дерев'яною гусеницею на одному кінці та стопором із намистини на іншому.
Фрукти та гусениці виготовлені з каучукового дерева для довговічності. Шнурки виготовлені з міцного поліестеру.
Шнурівка «Фрукти» розвиває дрібну моторику, координацію рук і очей, навички підрахунку, сортування, розпізнавання кольорів і форм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G6803 |
| Вага | 0.98 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість предметів у наборі | 19 |
| Матеріал | дерево, текстиль |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Шнурівки |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Серія | Manipulatives |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 716243068034 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 174 712 ₴



