Оригінальна барвиста шнурівка з великими геометричними фігурами. У комплекті три кольорові геометричні фігури (коло, квадрат, трикутник) з отворами та різнобарвні шнурки. Діти можуть складати різні зображення на фігурах за допомогою шнурків у формі візерунків і літер, комбінувати кольори. Роботи з творчості є в комплекті, щоб допомогти вчителям на заняттях у класі.
Дерев'яні рами з пластиковими насадками для стійкості та безпеки під час використання в дошкільних закладах. Гра розвиває когнітивні навички, дрібну моторику, координацію рук і очей, уяву та творчі здібності.
У наборі основи для настромлення: квадратна, кругла, трикутна, 6 різнобарвних шнурків.
Дитина може почати з простого візерунка та поступово перейти до складного.
У комплекті 3 інструкції з творчості з прикладами різних візерунків.
Гра добре підходить для занять у невеликих групах.
Дерев'яні рами з пластиковими насадками для стійкості та безпеки під час використання в дошкільних закладах. Гра розвиває когнітивні навички, дрібну моторику, координацію рук і очей, уяву та творчі здібності.
У наборі основи для настромлення: квадратна, кругла, трикутна, 6 різнобарвних шнурків.
Дитина може почати з простого візерунка та поступово перейти до складного.
У комплекті 3 інструкції з творчості з прикладами різних візерунків.
Гра добре підходить для занять у невеликих групах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 9 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G6801 |
| Вага | 1.14 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість предметів у наборі | 9 |
| Математичні навички | 1 |
| Матеріал | дерево, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі, Реджіо |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Шнурівки |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Розмір деталей, см | 16,5 - 17,8 |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Серія | Manipulatives |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Математика |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 716243068010 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 125 878 ₴








