Діти досліджують геометричні фігури з барвистими блоками набору. Елементи шнурівки з каучукового дерева, у комплекті картки з підставкою з прикладами для настромлення фігур. Гра заохочує навички складання, розміщення за порядком, розпізнавання кольорів.
Кілочок із гладким шліфуванням допомагає продягати шнурок через форми. Малюки практикують координацію рук і очей, здатність розпізнавати фігури та складати їх. Розміри деталей: найбільша 7,6 х 8,9 х 8,9 см, найменша 7,6 х 2,5 х 5 см.
Кілочок із гладким шліфуванням допомагає продягати шнурок через форми. Малюки практикують координацію рук і очей, здатність розпізнавати фігури та складати їх. Розміри деталей: найбільша 7,6 х 8,9 х 8,9 см, найменша 7,6 х 2,5 х 5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G6747 |
| Вага | 1.32 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503006100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Кількість предметів у наборі | 35 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Математичні навички | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі, Нікіті |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Шнурівки |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Розмір деталей, см | найбільша: 7,6 х 8,9 х 8,9; найменша: 7,6 х 2,5 х 5 |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Manipulatives |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Математика |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 716243067471 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 637 315 ₴






