
Дерев'яна логічна пірамідка Guidecraft Manipulatives Фігури геометрії (G6738)
2 564 ₴
- Готово до відправки
- Код: G6738
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Порівнюйте кольорові фігури різних розмірів, складайте відповідно до кількості отворів у них і стрижнів на підставці. Гладко відшліфовані, барвисті блоки легко тримати в руках і сортувати.
Діти знаходять отвори в фігурах за допомогою пальців і розвивають дрібну моторику, точні рухи руками. Знаходячи потрібну кількість стрижнів на дошці, вчаться зіставляти. Познайомте дітей із математичними поняттями, розпізнаванням кольорів через прості форми та кольори.
Масивні дерев'яні форми з отворами під стрижні на дошці.
Набір сприяє розвитку дрібної моторики та просторового мислення.
Діти знаходять фігури з відповідною кількістю отворів під стрижні, розвиваючи сенсорне сприйняття, точні рухи руками.
Підставка дерев'яна з пластиковими ручками для зручності переміщення.
Діти знаходять отвори в фігурах за допомогою пальців і розвивають дрібну моторику, точні рухи руками. Знаходячи потрібну кількість стрижнів на дошці, вчаться зіставляти. Познайомте дітей із математичними поняттями, розпізнаванням кольорів через прості форми та кольори.
Масивні дерев'яні форми з отворами під стрижні на дошці.
Набір сприяє розвитку дрібної моторики та просторового мислення.
Діти знаходять фігури з відповідною кількістю отворів під стрижні, розвиваючи сенсорне сприйняття, точні рухи руками.
Підставка дерев'яна з пластиковими ручками для зручності переміщення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G6738 |
| Вага | 2.04 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 2 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503006100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість предметів у наборі | 13 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | дерево, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Монтессорі, Нікіті |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Пірамідки |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Manipulatives |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Математика |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 716243067389 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 564 ₴





