П'ять круглих блоків із різними з текстурами прикріплені до дошки, їх потрібно правильно перемістити, щоб зіставити з відповідними за фактурою квадратними блоками. Незакріплені елементи головоломки можна переставляти, щоб створити нові шаблони для малюків. З цією грою діти можуть відточувати дрібну моторику, сенсорні навички, вчитися розв'язувати проблеми.
Набір дає змогу підбирати елементи за текстурою та кольорами.
Квадрати з різними текстурами можна розміщувати щоразу за новими схемами, і змінювати положення кіл, щоб вони відповідали.
Практикайте дрібну моторику, навички розв'язання проблем і зіставлення.
Міцна дошка з ручками для перенесення.
Набір дає змогу підбирати елементи за текстурою та кольорами.
Квадрати з різними текстурами можна розміщувати щоразу за новими схемами, і змінювати положення кіл, щоб вони відповідали.
Практикайте дрібну моторику, навички розв'язання проблем і зіставлення.
Міцна дошка з ручками для перенесення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G5079 |
| Вага | 1.56 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Кількість предметів у наборі | 6 |
| Логічне мислення | 1 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Відчуття | 1 |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Сортери |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Manipulatives |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Сенсорика |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 716243050794 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 327 861 ₴








