Доміно — ідеальний спосіб допомогти дітям розвинути тактильні відчуття й зорове сприйняття. У комплекті 28 двосторонніх доміно: з одного боку точки, а з іншого обрису харчових продуктів, всі різні кольори та текстур: курячі ніжки, скибочки хліба, банани, полуниця, броколі та персики. Чудово підходить для розвитку візуальних і тактильних навичок, гри, вивчення сортування, послідовності, проговарювання та запам'ятовування назв продуктів.
Дитина пізнає особливості форм різних продуктів.
Текстури схожі на дотик на справжні продукти.
Великі деталі доміно.
Матеріал: пластик ABS і різні текстури (наждачний папір, тканини, піна EVA).
Розвиток: сортування, поєднання, сенсорні навички, сприйняття кольорів і фігур.
Дитина пізнає особливості форм різних продуктів.
Текстури схожі на дотик на справжні продукти.
Великі деталі доміно.
Матеріал: пластик ABS і різні текстури (наждачний папір, тканини, піна EVA).
Розвиток: сортування, поєднання, сенсорні навички, сприйняття кольорів і фігур.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G5056 |
| Вага | 1.45 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9504908000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 10 |
| Кількість предметів у наборі | 28 |
| Логічне мислення | 1 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Настільні ігри |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розмір деталей, см | 10 х 5 х 1,3 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Manipulatives |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Сенсорика |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 716243050565 |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 32 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Паковання | |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 817 483 ₴







