Чи є ідеальна розвивальна іграшка для прогулянок? Так, і це класична дерев'яна каталка Viga Toys Гусеничка! Барвиста та симпатична каталка на шнурку стане надійним супутником для малюків від 18 місяців.
Дерев'яна розвивальна іграшка обладнана чотирма парами великих дерев'яних коліс. Вона надійна, стійка і водночас легка. Дитині буде цікаво виходити з каталкою на прогулянку, возити її за собою на шнурочку. Це допоможе йому відчути всі особливості прогулянкової дороги (ямки, камінці, виступи), надихне більше рухатися, вдосконалювати навички ходьби. Згодом малюк відчує опору та почне топати впевненіше.
Прогулянки з дерев'яною каталкою Viga Toys Гусеничка допоможуть зміцнити не тільки ніжки дитини, а й м'язи рук і спини. Малюк почне активно розвивати велику моторику, навчиться краще координувати свої рухи. У батьків відпаде потреба постійно брати своє чадо на руки, що неабияк заощадить їм час і сили.
Дитяча каталка Viga Toys Гусеничка — це яскрава й екологічна, приємна на дотик дерев'яна іграшка. Вона відповідає EN71 і ASTM стандартам якості. Виготовлена з добре відшліфованих деталей, пофарбована безпечними для здоров'я фарбами. Усі краї згладжені, кути немає. Розмір 31 х 8 х 6 см.
Дерев'яна розвивальна іграшка обладнана чотирма парами великих дерев'яних коліс. Вона надійна, стійка і водночас легка. Дитині буде цікаво виходити з каталкою на прогулянку, возити її за собою на шнурочку. Це допоможе йому відчути всі особливості прогулянкової дороги (ямки, камінці, виступи), надихне більше рухатися, вдосконалювати навички ходьби. Згодом малюк відчує опору та почне топати впевненіше.
Прогулянки з дерев'яною каталкою Viga Toys Гусеничка допоможуть зміцнити не тільки ніжки дитини, а й м'язи рук і спини. Малюк почне активно розвивати велику моторику, навчиться краще координувати свої рухи. У батьків відпаде потреба постійно брати своє чадо на руки, що неабияк заощадить їм час і сили.
Дитяча каталка Viga Toys Гусеничка — це яскрава й екологічна, приємна на дотик дерев'яна іграшка. Вона відповідає EN71 і ASTM стандартам якості. Виготовлена з добре відшліфованих деталей, пофарбована безпечними для здоров'я фарбами. Усі краї згладжені, кути немає. Розмір 31 х 8 х 6 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.6 кг |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 7 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 59950 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503001000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510599508 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 584 659 ₴


