Деталі доміно виготовлені з високоякісного бука з трафаретним друком вручну. Упакована гра в магнітну кольорову коробку для зручного зберігання. Набір містить 28 елементів. Доміно розвиває уяву, мислення, координацію рук і очей.
Діти грають у ігри, щоб повеселитися й поділитися своїми іграшками з іншими. Їх логічне мислення, здатність розв'язувати проблеми, соціальні та рухові здібності будуть поліпшені з добре продуманими іграшками VIGA.
Діти грають у ігри, щоб повеселитися й поділитися своїми іграшками з іншими. Їх логічне мислення, здатність розв'язувати проблеми, соціальні та рухові здібності будуть поліпшені з добре продуманими іграшками VIGA.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | кольорова коробка з магнітним замком |
| Артикул | 59622 |
| Вага | 0.6 |
| Вага (кг) | 0,6 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 5 мм |
| Код УКТВЕД | 9504908000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість предметів у наборі | 28 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | картон, метал |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Настільні ігри |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розмір деталей, см | 7х3,5х0,7 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 21 мм |
| Штрихкод | 6934510596224 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴



