Діти з 3 років з цікавістю вчитимуть англійський алфавіт і цифри. У цьому допоможе барвистий навчальний набір від Viga Toys. Він містить дерев'яні цифри, математичні знаки, латинські літери на магнітах. Усього 77 елементів.
Набір для навчання підходить для занять на магнітній дошці або окремо. В ігровій формі допоможе вивчити з дітьми літери, склади, цифри та деякі символи математики. Складаючи прості слова з дерев'яних букв, діти формують навички читання, тренують пам'ять, мовлення, зорово-моторну координацію. Знайомство з цифрами та знаками, рішення простих прикладів розвиває математичні здібності та логічне мислення. Завдяки новим знанням діти впевненіше почуваються в початковій школі, легше освоюють ази іноземної мови й арифметики.
Розвивальний набір кольорових літер і цифр — це чудовий наочний матеріал для вивчення будь-якої мови на основі латинського алфавіту, арабських цифр. Підходить для занять удома та в групах, може використовуватися в інклюзивній освіті. Рекомендований для садків, школи.
Набір дерев'яних букв і цифр упакований у зручну для зберігання картонну коробку з магнітним клапаном. Розміри: 20,5 х 19 х 4,5 см. Висота деталей 4,5 см. Комплект вирізняється якістю виготовлення: елементи міцні та барвисті, всі краї згладжені.
Набір магнітних літер і цифр від Viga Toys 77 штук відповідає стандартам безпеки дитячих іграшок EN71 і ASTM.
У наборі: 26 великих літер латинського алфавіту, 1 знак тильди, 10 цифр від 0 до 9, три математичні знаки (плюс, мінус, дорівнює).
Набір для навчання підходить для занять на магнітній дошці або окремо. В ігровій формі допоможе вивчити з дітьми літери, склади, цифри та деякі символи математики. Складаючи прості слова з дерев'яних букв, діти формують навички читання, тренують пам'ять, мовлення, зорово-моторну координацію. Знайомство з цифрами та знаками, рішення простих прикладів розвиває математичні здібності та логічне мислення. Завдяки новим знанням діти впевненіше почуваються в початковій школі, легше освоюють ази іноземної мови й арифметики.
Розвивальний набір кольорових літер і цифр — це чудовий наочний матеріал для вивчення будь-якої мови на основі латинського алфавіту, арабських цифр. Підходить для занять удома та в групах, може використовуватися в інклюзивній освіті. Рекомендований для садків, школи.
Набір дерев'яних букв і цифр упакований у зручну для зберігання картонну коробку з магнітним клапаном. Розміри: 20,5 х 19 х 4,5 см. Висота деталей 4,5 см. Комплект вирізняється якістю виготовлення: елементи міцні та барвисті, всі краї згладжені.
Набір магнітних літер і цифр від Viga Toys 77 штук відповідає стандартам безпеки дитячих іграшок EN71 і ASTM.
У наборі: 26 великих літер латинського алфавіту, 1 знак тильди, 10 цифр від 0 до 9, три математичні знаки (плюс, мінус, дорівнює).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 19 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | кольорова коробка з магнітним замком |
| Артикул | 59429 |
| Вага | 0.5 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 8505199000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість предметів у наборі | 77 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Математичні навички | 1 |
| Матеріал | Метал/дерево |
| Матеріал паковання | картон, метал |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Набори для навчання |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Розмір деталей, см | 4,5 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Алфавіт і лист |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510594299 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 997 ₴


